+48 507 956 597
FACEBOOK
Rule 8
bussines events

FIRMOWE IMPREZY INTEGRACYJNE - TO MY

Wyścigi Quadów

Bezpieczna rywalizacja przy ryku silników, zapachu spalin, rwących do przodu maszynach i hektolitrach adrenaliny. Niezapomniana przygoda dla fanów motoryzacji i rywalizacji

SEGWAY RACING

Nowatorskie wyścigi na superbezpiecznym sprzęcie. Balansowanie na krawędzi możliwości technicznych i własnych ograniczeń. Odnajdź własną równowagę, pokonaj bariery, bądź pierwszy!

Poszukiwacze skarbów

Zostań odkrywcą - szukaj skarbów w atrakcyjnym terenie. Wykorzystaj najnowocześniejsze dokonania techniki, a także własne możliwości psychofizyczne, aby odszukać to, co zostało ukryte. Poszukaj też tego, co sam ukrywasz przed ludźmi! Poznaj nieznane!

SAFETY PAINTBALL

Rywalizacja w wojskowym stylu. Walka o bycie najlepszym, walka o przeżycie, walka ... Waleczność każdy ma w sobie, a my pomagamy ją uwolnić. Bitwy, wojny, strategie, a wszystko dla dobrej zabawy oraz uświadomienia możliwości drzemiących w ludziach i zespołach!

Strzelanie z łuku

To sport, dzięki któremu trafisz w dziesiątkę. Strzelanie z łuku zarówno bawi i aktywizuje całą grupę. Potrzebne jest opanowanie, odrobina siły, pewna ręka i celne oko. Kto spełnia te kryteria ten trafia dziesiątki. Udaje się to nielicznym, ale warto próbować i walczyć!

skutery śnieżne

Zimowa sceneria, chłodna biel i nieprzyjemny chłód. Wydawać by się mogło, że w takich warunkach trudno o dobrą zabawę. Nic bardziej mylnego. Bezpieczne wyprawy na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach rozpalą do czerwoności i uwolnią zmysły. Do tego szczypta rywalizacji, zimowe krajobrazy i adrenalina!

Skoki spadochronowe

Ekstremalnie, hardcorowo i wyczynowo. Wznieść się w niebo, spojrzeć z wysoka na świat pełen zadań, problemów i wyzwań. Śmiałkom dajemy możliwość spoglądania z góry na wszystkich i mega energię już po wylądowaniu. Oczywiście w towarzystwie wykwalifikowanych pilotów i skoczków

Samochody terenowe

Rajd po bezdrożach, przejazdy przez głębokie kałuże, rozbryzgujące się błoto, hektolitry wody na przedniej szybie, tumany kurzu i koła zakopujące się w grząskim piasku. Dakkar tam gdzie chcesz i gwarantowane rajdowe emocje nie do opisania!

Koncerty i karaoke

Proponuj co chcesz słyszeć, śpiewaj co w duszy gra. My pomożemy Ci uwolnić emocje i spełnić oczekiwania. Wszakże muzyka łagodzi obyczaje ale także uwalnia zmysły. Nie ma artysty, którego byśmy dla Ciebie nie zaprosili, nie ma też piosenki, której Wy nie możecie zaśpiewać!

Mobilne szkolenia kierowców

Jesteś najlepszym kierowcą! Ale to nauka czyni mistrza. Wpadnij z nami w kontrolowany poślizg, naucz się ekologicznej jazdy, sprawdź co się dzieje z Tobą i Twoimi pasażerami w czasie dachowania. Zostań z nami świadomym, bezpiecznym kierowcą.

Action painting

W głębi duszy chyba każdy z nas marzy o tym, aby stworzyć dzieło sztuki, które nie jest krępowane żadnymi regułami. Umożliwimy Ci zabawę kolorem, stworzysz, zaimprowizujesz i odreagujesz. Wykorzystasz maksymalnie swoją wyobraźnię!

Hand Made

Najcenniejsze dla ludzi są te podarunki, które zaprojektowane zostały w naszych głowach i wykonane naszymi rękoma. Obdaruj nimi najbliższych w domu i w zespole – zbuduj i pogłęb relacje wykorzystując swoje umiejętności!

DECOUPAGE

Dobieraj barwy i obrazy, wycinaj wzory i kształty. Stwórz niepowtarzalny wygląd przedmiotów domowego użytku. Ozdabiaj wieszaki, pudełka, doniczki, ramki, skrzynie, twórz obrazy za pomocą serwetki lub papieru! Uwolnij swoją wyobraźnię i wykaż się kreatywnością!

Body painting

Ubierz się w kolory, pokaż swoje ja wyłącznie za pomocą Twoich ulubionych barw. Wyraź kolorami to kim jesteś i co czujesz. Zaprojektuj plastyczny wizerunek swojego teamu, używaj barw do podkreślenia ról w zespole. Baw się kolorem by wyrazić siebie!

Origami

Zapanuj nad materią, oddaj się przyjemności kreowania form, pokonaj ograniczenia, wyzwól energię i jednocześnie pozwól się ponieść pasji tworzenia. Stwórz figurę i ożyw ją swoją wyobraźnią!

Maszyna Goldberga

Osiągaj cele skomplikowanymi metodami. Stwarzaj pozorne przeszkody, testuj swoje rozwiązania i kreatywność. Tworzenie „Maszyny Goldberga” to wyjątkowy sposób na sprawdzenie swojej cierpliwości, kreatywności i umiejętności współpracy z innymi.

Wagony menedżerskie PKP IC

Wyjeżdżasz z grupą na integracyjny weekend, ale nie masz pewności, że wszyscy znajdziecie miejsca w tym samym wagonie? Z nami odkryjesz nowe znaczenie słowa podróż! Integracja lub prowadzenie biznesu w podróży to nowość, w którą chętnie Cię wprowadzimy! Wyjedź z nami na szerokie tory nowych możliwości!

Horse Assisted Education

Masz dość nudnych szkoleń? My oferujemy Ci niezwykle szkolenia z udziałem koni! Szkolenia z zakresu samoświadomości, przywództwa, umiejętności psychologicznych i społecznych oraz zarządzania zmianą, odbywają się na zupełnie innym poziomie. Galopem do wiedzy!

Obiad z adrenaliną

Chcesz udowodnić Klientowi, że żadne zadanie nie jest Ci straszne? Chcesz zapewnić sobie i swojemu zespołowi niezapomniane wrażenia z biznesowej kolacji? Zapraszamy Cię na podniebny obiad ze szczyptą adrenaliny! Specjalna platforma wyniesiona wysoko w chmury zaostrzy Twój apetyt!

Zabawy folkowe

Wróć do korzeni, odkryj słowiańską moc zabawy! Po trudach dnia szkoleniowego zorganizujemy dla Ciebie wieczorną zabawę folkową, w czasie której rozsmakujesz się w wiejskich potrawach i napitkach, nauczysz się tańca ludowego i dobrze zabawisz się przy muzyce folkowej.

Szkolenie z lego

Znudzony standardowym przebiegiem szkolenia? Tylko MY przygotujemy dla Ciebie profesjonalne szkolenia z użyciem stacji LEGO! Gwarantujemy doskonałą zabawę i wiele cennych refleksji!

Żeglarstwo

W niecodziennych warunkach wszystko przebiega intensywniej. Żeglarstwo to praktyczna wiedza, emocjonująca przygoda, odwaga i rozwaga w działaniu, efektywne współdziałanie. Szkolenia z zakresu przywództwa, komunikacji, tworzenia zespołów obierają ostrzejszy kurs.

KONFERENCJE, KONWENCJE, TARGI

organizacja konferencji

Doskonale wiemy, jak obecność i wsparcie autorytetu pomaga w codziennej motywacji i pokonywaniu problemów. Jesteśmy gotowi zaprosić i zorganizować spotkania z każdym, kto ma wpływ na Państwa dotychczasowe osiągnięcia w życiu zawodowym i prywatnym. Stworzymy doskonałe warunki na spotkanie w małych, prywatnych miejscach, jak również w dużych publicznych obiektach takich jak: Sala Kongresowa w Warszawie, Atlas Arena w Łodzi, Hala Łuczniczka w Bydgoszczy, Spodek w Katowicach, itp.

Zorganizujemy spotkania firmowe, konferencje, warsztaty i targi, które w niekonwencjonalny sposób utrwalą Państwa biznesowy wizerunek w świadomości odbiorców.

Rule No.8 Spółka z o.o.
ul. Gila 1,
Rakownia 62-095
Odwiedź nasz profil
Facebook
Skontaktuj się z naszym biurem:
Dagmara Stąporek-Sikora +48 507 956 597
dagmara@rule8.pl
tworzenie www tworzenie stron Bydgoszcz