+48 507 956 597
FACEBOOK
Rule 8
imprezy integracyjne

Imprezy firmowe - to MY


Doskonałe i wyjątkowe imprezy firmowe to nasza misja i nasz cel.
Imprezy firmowe zbliżają pracowników, integrując zespół motywujemy go do wspólnego działania na rzecz firmy. Firmowy event pozwala stworzyć zespół znający swoje mocne i słabe strony. Zintegrowany, a zarazem zmotywowany do działania zespół chętnie podejmuje innowacyjne i kreatywne działania na korzyść firmy.

Organizowane przez RULE 8 imprezy zbliżają ludzi i zachęcają do wspólnego działania przez zabawę. Swoisty klimat zachęca do zbiorowych inicjatyw, przełamywania barier i kreatywnego myślenia. Dostosowujemy imprezy do potrzeb i oczekiwań klienta, dowolny klimat imprezy w dowolnym miejscu w kraju: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Twoja miejscowość – Ty zamawiasz, Ty decydujesz!

Jak było?wybrane, zrealizowane wyzwania

Szkolenie dla pracowników z klockami lego


Przeprowadziliśmy pierwsze w Polsce szkolenie z wykorzystaniem stacji LEGO!

Event dla pracowników Henkell Polska


Event powiązany był z corocznym podsumowaniem osiągnięć firmy. Naszym zadaniem było zorganizowanie czasu wolnego po oficjalnej części spotkania.

Platforma Menedżerska


W dniach 15-16 listopada 2014 r. odbyło się ogólnopolskie spotkanie Menedżerów Sprzedaży i Marketingu: Platforma Menedżerka - Strefa sprzedaży. Spotkanie odbyło się w uroczym czterogwiazdkowym ośrodku konferencyjnym Kozi Gród, niedaleko Gdańska.

Nagroda dla pracowników


Zabawy z zespołem Tchibo ciąg dalszy!
Firma Tchibo poprosiła nas o pomoc w zorganizowaniu wyjątkowych nagród za zajęcie I i II miejsca w konkursie na najbardziej odpowiedzialny zespół.

kevin hogan


RULE N0.8 wraz z Akademią Umysłu zorganizowała konferencję "Przełom do doskonałosci", która odbyła się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Konferencję prowadził Kevin Hogan, znany na całym świecie ekspert i trener prowadzący treningi dla profesjonalistów z zakresu sprzedaży, zarządzania, komunikacji i motywacji. Szkolenia i treningi adresowane są do właścicieli i managerów firm, uczestniczą w nich przedstawiciele takich firm jak IBM, 3M, Microsoft, Boeing czy Starbucks.

Impreza integracyjna Tchibo


Impreza firmowa dla zespołu Tchibo odbyła się w pięknie położonym hotelu Hanza oraz na terenach przylegających do hotelu. Nasz pomysł na integrację zespołu to symulacja Misji Ratunkowej dla turystów, którzy utknęli w dżungli. Misja wymaga przeprawy przez kanion w towarzystwie krokodyli oraz przez jezioro w samodzielnie zbudowanej tratwie.

Urban Summer Festival – Food&Fashion w Łodzi


Impreza mająca na celu połączenie świata mody, sztuki i kultury ulicznej, designu, muzyki i różnorodnej kuchni. Razem z nami bawiło się ponad tysiąc osób. Postindustrialna przestrzeń, niezwykłe atrakcje, pokazy mody, doskonała muzyka, aromatyczna kuchnia i wspaniałe humory uczestników zagwarantowały zabawę na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy pełne zadowolenie z zapewnianych przez nas atrakcji – fachowa organizacja, pełne bezpieczeństwo i najlepsza zabawa niezależnie od czasu, miejsca i pory roku. Sprawdź nasze możliwości! Przygotujemy ofertę dopasowaną specjalnie do Twoich oczekiwań i możliwości. Współpracujemy z najlepszymi na terenie całego kraju!

Imprezy firmowe, imprezy plenerowe, business eventy, konferencje i targi - wszystko czego potrzebujesz, by od jutra w Twoim zespole nic nie było takie samo, by pokonać ograniczenia, by wyzwolić energię - uczynimy to dla Ciebie. Postaw na zmiany - postaw na RULE No.8. I pamiętaj: Make People Feel Happy ­ to nasze hasło ale przede wszystkim misja firmy.

Make People Feel Happy - Bo naszą misją jest sprawianie, aby ludzie czuli się szczęśliwi.

Rule No.8 Spółka z o.o.
ul. Gila 1,
Rakownia 62-095
Odwiedź nasz profil
Facebook
Skontaktuj się z naszym biurem:
Dagmara Stąporek-Sikora +48 507 956 597
dagmara@rule8.pl
tworzenie www tworzenie stron Bydgoszcz